05.

קידום ממומן

הגדלת בסיס הלקוחות עם מקסימום החזר השקעה, באמצעות מתודות עבודה חדשניות ואסטרטגיית פרסום מבוססת מחקר ודאטה לחיזוק מודעות למותג, יצירת לידים והגדלת מחזור המכירות.

בואו לעבוד איתנו

הגישה שלנו

קידום ממומן מכוון תוצאות ומבוסס נתונים

גישת העבודה שלנו בתחום ה-PPC מושתתת על חשיפת תובנות מפתח ועל אופטימיזציה מתקדמת, כדי להבטיח שהקמפיין שלכם יניב תוצאות.

יעדים עסקיים

הצלחה בפרסום ממומן נמדדת על פי יכולתו לקדם יעדים עסקיים.
כדי לבחון את האפקטיביות של הקמפיין שלכם, נגדיר מדדי ביצוע מרכזיים ויעדי פרסום המבוססים על היעדים העסקיים.

מבוסס נתונים

הצלחתם של קמפיינים תלויה במספר גורמים: קריאטיב איכותי מכוון לקוח, Bidding מדויק, תזמון הצגת מודעות והגדרה נכונה של קהל היעד. אנחנו מבססים את ההחלטות שלנו בנושאים האלה על נתונים עדכניים, כדי להבטיח דיוק מירבי.

מצוינות טכנולוגית

מהירות ורף ההצלחה בקידום ממומן נקבעים בהתאם לטכנולוגיות ושיטות העבודה הנבחרות. כחברה הדוגלת בחדשנות, צברנו ניסיון עשיר בניהול קמפיינים באמצעות מתודות עבודה מתקדמות.

ההשפעה של פרסום ממומן אפקטיבי על העסק שלכם

פרסום ממומן מגדיל באופן משמעותי את מידת החשיפה של המוצרים והשירותים שלכם לקהל היעד.
המשמעות של פרסום ממומן אפקטיבי, המבוסס על אסטרטגיה חכמה התואמת ליעדי העסק, היא הגדלת מחזור המכירות והחזר השקעה מקסימלי (ROI).

מוכנים להתחיל לשבור שיאים?

בין לקוחותינו

תחומי ההתמחות שלנו

מעטפת מקצועית מקיפה

אנו מספקים מגוון רחב של שירותי פרסום ממומן. כדי לסייע לכם לעמוד ביעדים העסקיים, נבנה עבורכם אסטרטגיה ייעודית, הכוללת תמהיל מדויק של השירותים הרלוונטיים. תחומי ההתמחות שלנו כוללים:

פרסום בגוגל

גוגל מהווה כ-90% מנתח שוק המשתמשים במנועי החיפוש בעולם, כאשר בישראל בלבד הנתון עומד על 97%. רשתות וכלי הפרסום המגוונים של גוגל מאפשרים השגת יעדים עסקיים משלב החשיפה ללקוחות הפוטנציאליים המחפשים מוצרים או שירותים שאתם מציעים ועד לשלב של סגירת העסקה.

פרסום בפייסבוק

פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה בעולם עם מעל 2 מיליארד משתמשים פעילים. כלי הפרסום של פייסבוק מספקים אפשרויות מיקוד מתקדמות וסוגי מודעות מגוונות לטובת מימוש מקסימלי להשגת המטרות העסקיות.

פרסום באינסטגרם

אינסטגרם, השייכת לפייסבוק, היא רשת חברתית עם מעל מיליארד משתמשים פעילים שההצלחה בה טמונה בשילוב תובנות אסטרטגיות ויכולות קריאייטיב מתקדמות. כשמחקרים מראים ש 74% מהמשתמשים נעזרים ברשתות חברתיות בקבלת החלטת רכישה, אינסטגרם תסייע רבות בהשגת המטרות שלכם.

פרסום בלינקדאין

לינקדאין היא רשת חברתית מקצועית בה הרוב המוחץ של המשתמשים חולקים את נסיונם המקצועי, תפקידם בהווה, כישוריהם, תחומי העניין וההשכלה שלהם. כל אלו, מאפשרים פרסום ממוקד מהתעשייה הרלוונטית עבורכם ועד תפקידי מפתח אליהם תרצו לפנות לטובת השגת היעדים העסקיים שלכם.

המטרה שלנו היא עמידה ביעדים העסקיים שלכם.
אנחנו נלמד את השאיפות העסקיות שלכם, ניצור עבורכם אסטרטגיית פרסום מותאמת אישית בגוגל הכוללת מדדי ביצוע (KPIs) ברורים ונבצע החלטות מושכלות על סמך תובנות מבוססות נתונים.

ספרו לנו
על הפרויקט
הבא שלכם

ספרו לנו על
הפרויקט הבא שלכם

077-8053825
office@quatro-digital.com

דילוג לתוכן