05.

בניית אתרי שופיפיי

פתרונות מקצה לקצה למותגים שרוצים להשיק את אתר הסחר הבא בקלות ובמהירות.

בואו לעבוד איתנו

הגישה שלנו

הרבה יותר מאתר סחר

שלושה עקרונות לאתרי Shopify שמייצרים תוצאות:

הקמה מהירה

ההתמחות שלנו בשופיפיי ובאתרי איקומרס עוזרת לנו להשיק פרוייקטים בזמן שיא, ולהגיע לשוק לפני המתחרים. נקצר את זמן הפיתוח באמצעות מגוון הפתרונות המובנים של הפלטפורמה, יחד עם היכולות הטכנולוגיות הגבוהות של הצוות שלנו.

התאמה אישית וסקיילביליות

Shopify מציעה מגוון אפשרויות – אבל לפעמים זה לא מספיק למותגים בצמיחה. אנחנו כאן כדי לבנות את הפתרון הטכנולוגי שמותאם לצרכים שלכם בדיוק, עם פיתוח של פיצ’רים ואפליקציות בהתאמה אישית. כמו כן, נבטיח שהתשתיות מתאימות לצמיחה מהירה.

מומחי eCommerce

בעשור האחרון הקמנו מאות אתרי איקומרס, למותגים קטנים וגדולים שכולנו מכירים. אנחנו מנוסים בטכנולוגיות המתקדמות בתחום, ושיטות העבודה המובילות בתעשייה לפיתוח אתרי Shopify.

כל הפלוסים של Shopify

שופיפיי ידועה כפלטפורמת מסחר מהמובילות והפופולריות בעולם, עם למעלה מ-2 מיליון משתמשים ב-175 מדינות.
שופיפיי היא פלטפורמה מצוינת לאתרי איקומרס, גדולים או קטנים כאחד. היא מציעה אבטחה גבוהה, קלות תפעולית, ניתן להתאים אישית כמעט כל רכיב, ולהוסיף לאתר מגוון תוספים ופיצ'רים מובנים. כמו כן, התשתיות שלה מותאמות למותגים בצמיחה, ומאפשרות גמישות רבה ומודולריות.

בואו לעבוד איתנו.

בין לקוחותינו

תחומי ההתמחות שלנו

מא' ועד ת'

פתרונות מקצה לקצה למותגי איקומרס בצמיחה:

Headless Commerce

התמחות במגוון פתרונות Headless commerce לשופיפיי. פתרונות אלו מאפשרים להנות מפרונט-אנד מותאם אישית, תוך שמירה על הבק-אנד העוצמתי של של שופיפיי. אנחנו בונים אתרי איקומרס מהירים וסקיילבילים, למותגים גדולים שצריכים פתרון טכנולוגי שיכול לזוז מהר יחד איתם.

Shopify Plus

אנחנו מספקים פתרונות פיתוח לשופיפיי פלוס המתאימים לצרכים של מותגי איקומרס גדולים. מפיתוח של ערכות נושא, אינטגרציות מתקדמות לשירותי צד שלישי ועד אפליקציות מותאמות אישית.
זאת כדי לאפשר למותגים להתמודד בהצלחה עם עומסים כבדים של תנועה, לייעל תהליכי עבודה, וליצור חווית משתמש יוצאת דופן.

מעבר פלטפורמות

שירותי מיגרציה שמאפשרים למותגים לעבור לשופיפיי, מבלי לאבד את הדאטה בחנות, המידע על הלקוחות והדירוג במנועי החיפוש. אנחנו נבנה תוכנית מיגרציה מותאמת אישית שמצמצמת את זמן ההשבתה ומבטיחה מעבר מהיר וחלק לפלטפורמת האיקומרס העוצמתית והחדשה שלכם.

תמיכה שוטפת

אפשר לשמור על ראש שקט עם שירותי התמיכה שלנו. אנחנו כאן כדי לוודא שהאתר תמיד מעודכן, בטוח, ופועל בצורה חלקה. אנחנו יכולים לעזור עם כל בקשה: מעדכונים שוטפים וגיבויים ועד לפיתוח פיצ'רים ואינטגרציות חדשות.

פיתוח אפליקציות ל Shopify

אנחנו בונים אינטגרציות, פלאגינים ו- APIs שעוזרים לשפר את הפונקציונליות, את חווית המשתמש ותהליכי העבודה. נעזור לכם לאפיין את הצורך העסקי, ונפתח עבורכם פתרון טכנולוגי מותאם אישית.

ספרו לנו
על הפרויקט
הבא שלכם

ספרו לנו על
הפרויקט הבא שלכם

077-8053825
office@quatro-digital.com

דילוג לתוכן