07.

פיתוח במיקור חוץ

אנו מקימים ומנהלים צוותי פיתוח ייעודיים המבטיחים עמידה בלוחות זמנים הדוקים וביצועים מעולים תוך מיקוד במטרות העסקיות שלכם.

בואו לעבוד איתנו

הגישה שלנו

ביצועים מעולים תוך עמידה בלוחות זמנים

צוות פיתוח במיקור חוץ מאפשר לחברות וארגונים לפתח מוצר תחת לוח זמנים צפוף כאשר אין להם את הידע, המומחיות או המשאבים הנדרשים לפרויקט.
שלושה עקרונות עליהם מושתת הגישה שלנו:

קוד איכותי

צוות פיתוח מנוסה ומיומן במגוון טכנולוגיות ומתודולוגיות פיתוח מודרניות יוביל תהליך המבטיח איכות קוד ללא פשרות ומוצר המתאפיין בביצועי מהירות, אבטחה מקסימלית ויציבות גבוהה.

גמישות

היכולת להתאים את צוות הפיתוח לצרכי הפרויקט קריטית להצלחתו. לנו יש את הידע והניסיון לנהל תהליך גיוס מהיר שיבטיח כי הצוות יורכב ממפתחים עם הכישורים הנדרשים להשלמת הפרויקט ולאפשר גמישות בהתאם לדרישה.

ניהול מתקדם

מתודות הניהול שלנו מבטיחות כי הפרויקט יושלם לשביעות רצונכם בכל שלב. מנהל פרויקטים מנוסה יוביל את הפרויקט ביעילות תוך שימוש במתודות ניהול מתקדמות ויהווה נקודת קשר (SPOC) שתמיד זמינה עבורכם.

ממוקדים במטרות שלכם

צוותי פיתוח ייעודיים במיקור חוץ מרחיבים את היכולות שלכם ופותחים לכם אפשרויות עסקיות חדשות. יש לנו את הרקע והניסיון להקים צוות מקצועי שיעזור לכם להשיג את המטרות העסקיות שלכם.

מוכנים להתחיל לשבור שיאים?

בין לקוחותינו

תחומי ההתמחות שלנו

הרבה יותר מכתיבת קוד

אנו מציעים מעטפת שירותים רחבה שתעזור לכם לעמוד בלוחות זמנים צפופים

גמישות טכנולוגית

הצוות שלנו מורכב ממפתחים בעלי ניסיון רב וידע בפיתוח במגוון טכנולוגיות ושפות פיתוח וביניהן: React, Flutter, Angular, Vue.js, Node.js, Amazon AWS, Firebase, Azure

גיוס והכשרה

גיוס והכשרה של צוות מפתחים עלול לקחת זמן רב ולעכב את הפרויקט. לנו יש ניסיון רב בגיוס מתכנתים מוכשרים ואנו יכולים לבחור ולהכשיר צוות ייעודי לביצוע הפרויקט הנדרש במהירות.

צוות in-house

השמה והטמעה של צוות מפתחים במשרדכם הוא הפתרון האידיאלי לפרויקטים ארוכי טווח. אנו יכולים לגייס עבורכם צוות של מפתחים בכירים שיעבדו במשרדים שלכם, יתחברו ל-DNA של החברה ויעזרו לכם להשיג תוצאות מעולות.

צוות חיצוני ייעודי

צוות פיתוח Dedicated מאפשר לכם גמישות מירבית ומתאים לפיתוח Standalone functionality ולתמיכה. צוות מפתחים בכירים שישבו במשרדינו יספק לכם פתרון טכנולוגי איכותי תוך שמירה על גמישות מלאה.

פיתוח מוצר

הצלחת המוצר לא תלויה רק באיכות הקוד. צוות מנוסה ומקצועי יעזור לכם בכל האספקטים של Full lifecycle development: אפיון ועיצוב חווית המשתמש, Wireframes, ארכיטקטורת מידע, QA, ועוד.

חברות טכנולוגיה וסטארטאפים רבים נדרשים לספק פתרונות טכנולוגיים מורכבים במהירות. לנו יש את הידע, הניסיון והמומחיות כדי לספק לכם פתרונות פיתוח איכותיים במהירות.

באמצעות גיוס והכשרה של צוות פיתוח ייעודי נאפשר לכם להגדיל את הפרודוקטיביות של צוות הפיתוח שלכם, לפתח מוצרים במהירות גם כאשר יש מחסור במפתחים בכירים וגם כאשר אין לכם את המשאבים או המומחיות הנדרשות לכך.

ספרו לנו
על הפרויקט
הבא שלכם

ספרו לנו על
הפרויקט הבא שלכם

077-8053825
office@quatro-digital.com

דילוג לתוכן